......

RESMİ İLANLAR

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük:50
Haftalık:573
Aylık:2336
Toplam:100843

YUVAM DEKOR ANTAKYA GENÇLİKTE HERŞEY YOLUNDA GİDİYOR

Yazar : GENEL SPOR | Tarih : 9 ay, 21 gün önce / 05.12.2013 10:27:09 | Görüntüleme : 7


Hatay 1.Amatör Küme A Grubu takımlarından Yuvam Dekor Antakya Gençlik takımında işler iyi gidiyor.

Amatör kümeye iyi bir başlangıç yapan ve oynadığı 5 maçı da kazanarak 5'te 5 yapan Sarı-Siyahlı Antakya ekibi, grup liderliğini sürdürüyor.

Yuvam Dekor Antakya Gençlik Basın Sözcüsü İbrahim Hakkı Ergin yaptığı açıklamada şu bilgilerde bulundu; “ Son maçta Hatay Şirincespor takımını 1-0 yenerek önemli bir galibiyete imza atan antrenör Ahmet Hayri Yılmaz teknik idaresindeki Yuvam Dekor Antakya Gençlik amatör takımı iyi sonuçlar almaya devam ederken, gençler liginde yer alan iki takımımızda başarılı sonuçlar aldı.

Yuvam Dekor Antakya Gençlik'in geçtiğimiz hafta Amatör takımı Şirincespor'u 1-0, U-15 ligi takımı Odabaşıspor'u 3-1 yenerken, U-17 takımı da Harbiyespor karşısında 4-3'lük galibiyete imza attı.

Antakya'nın en eski ve köklü spor kulübü olarak geçen hafta üç takımımızın galibiyetiyle üç sevinci bir arada yaşadık. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Hepsinde yönetimin, teknik heyetin ve futbolcuların ortak emeği vardır.

Kulüp Başkanı Sadullah Ergin, Başkanvekili Ahmet Davut, 2. Başkan ve sponsorumuz Bedi Yıldız, Aykut Doğru, Cengiz Özcan, Necat Özkan ve tüm yöneticiler, antrenörlerimiz Ahmet Hayri Yılmaz, Mahmut Yılmaz, Ömer Fansa, amatör ve genç takım futbolcularına özverilerinden ötürü teşekkür ederiz.

Bu arada Yuvam Dekor Antakya Gençlik takımı, bugün Antakya Nazım Koka sahasında grubun güçlü takımı Maşukluspor ile saat:15.30'da karşılaşacak. Bu maça tüm sporseverleri davet ediyoruz” dedi.

(Haber: A. Halik Görün)

YAZARLARIMIZ