......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 261449

Bitebimuv ekibi yükseliyor

Yazar : | Tarih : 4 yıl, 2 ay önce / | Görüntüleme : 1906
 Bitebimuv ekibi yükseliyor Bir Tebessüm Bin Mutluluk ekibi (Bitebimuv) her geçen gün daha da büyüyor. Her hafta hastanelerde bulunan hastaları ziyaret eden Bitebimuv ekibi, Hatay'dan sonra Mersin'de hastaları mutlu etmeye başladı.

            Ekibe katılmak isteyen birçok kişinin bulunduğunu belirten Bitebimuv Başkanı Ömer Faruk Kural şu açıklamalarda bulundu: “Muhteşem bir enerjiyle hiçbir beklenti içerisinde olmadan yalnızca Allah'ın rızasını ve hastaların moralini yükseltmeyi ve onların çabucak iyileşmesini düşünerek her hafta düzenli olarak hastane ziyaretlerimizin sonucunda hem mutlu oluyoruz hem de mutlu ediyoruz. Her defasında hastane ziyaretlerimizde yatan hastaların ve refakatçilerin hayır dualarını almak onların o halde bile tebessümlerine vesile olmak bizleri çok mutlu ediyor. Bizi takip edenler bizim yaptığımız faaliyetleri beğenip onlarda bu faaliyetlere katılmak istiyorlar. Hatay'da başlatmış olduğumuz Bir Tebessüm Bin Mutluluk Ekibimiz artık Mersin'de de hastaları mutlu etmeye başladı. Mersin sorumlumuz Cem Mert Aydemir orada ki faaliyetleri düzenleyip ilk olarak 02.02.2015 tarihinde hastane ziyaretini gerçekleştirdiler.

            Ekibimize katılmak isteyen yahut ekibimizin yapmış olduğu faaliyetlerde hayır katkısında bulunmak isteyen saygıdeğer iyiliksever insanlar 0531 607 86 51 numaralı telefon numarasıyla başkan Ömer Faruk Kural'a ulaşabilirler.” dedi.

(Haber Merkezi)