......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 384927

TRENDYOL’DAN HATAYLI SATICIYA ÖDÜL

Yazar : | Tarih : 11 ay, 4 gün önce / | Görüntüleme : 1414
TRENDYOL’DAN HATAYLI SATICIYA ÖDÜL
Trendyol Star Ödülleri’nin Ocak ayı sahipleri belli oldu

Satıcılarına ve müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini sunmak için çalışan Trendyol, platformundaki başarılı satıcıları ödüllendirmeye devam ediyor. Her ay düzenlenen Trendyol Star Ödülleri’nde Ocak ayının ‘En Çok Öğrenen’ ödülünün sahibi Hataylı marka Hoja Store oldu.

 

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol’un, her ay farklı dallarda, platformunda yer alan satıcıları ödüllendirdiği Trendyol Star Ödülleri’nin Ocak ayı kazananları belli oldu. Ocak ayında Ankara, Hatay ve İstanbul’dan beş satıcı ödüle layık görüldü.  'En İyi Operasyon' ödülünü Ankaralı marka “Kitapçı” firması, ‘En Hızlı Büyüme’ ödülünü ise İstanbullu marka Socks Tunnel aldı. Hataylı Hoja Store markası ise ‘En Çok Öğrenen’ ödülüne layık görüldü. 

‘En İyi Müşteri Deneyimi’ ödülünün sahibi İstanbullu Bigparfum olurken, ‘En Aktif Satıcı Paneli Kullanıcısı’ ödülünün sahibi İstanbullu Doğadan Gelen Güzellik markası oldu. Trendyol Star Ödülleri, platformda yer alan satıcıların işlerini geliştirmelerine, büyütmelerine ve çok daha fazla müşteriye ulaşmalarına destek olmak amacıyla bilgi ve deneyimlerini paylaştığı Online İş Ortağı Buluşmaları kapsamında gerçekleşiyor.