......

SPOR HABERLERİ

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 284316

BAŞLANGIÇLAR ZOR OLUYOR

Yazar : | Tarih : 5 ay, 2 hafta önce / | Görüntüleme : 279
 BAŞLANGIÇLAR ZOR OLUYOR
Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut, Altınordu maçından sonra yaptığı açıklamada oyuncularını galibiyetten dolayı kutladı.
Başlangıçların her zaman zor olduğunu belirten İlhan Hoca, maçın seyir zevki açısından iyi bir maç olduğunu ifade ederek kazandıkları için mutlu olduğunu söyledi.
Topa daha fazla hakim olan taraf olduklarını söyleyen İlhan Hoca, yaptığı açıklamada “Ligin ilk maçını Altınordu takımı ile oynadık. Başlangıçlar gerçekten çok zor oluyor. Takımlar kendi ritimlerini bulmuş değil. BU her iki takım için de geçerli. Maçın ilk 20 dakikasında çok iyi başladık. Topu alan taraf, golü arayan taraf bizdik. Altınordu bu dakikalarda bekleyerek oynadı. İlk yarının geride kalan dakikalarında bizde bir tempo düşüklüğü, Altınordu takımında ise bizi zor durumda bırakacak baskınları yapmasına fırsatlar verdi. İlk yarının sonlarında oyunun hâkimi Altınordu takımı idi. İlk yarını sonlarında istediğimizi yapamadık.
İkinci yarı seyir zevki açısından çok güzel bir maç oldu. Top bir o kalede bir bu kalede oldu. Topa daha fazla hâkimdik ama Altınordu takımına çok fazla şans verdik. Kalecinin kurtardığı, direkten dönen toplar gibi. Allah bize yardım etti. 80. Dakikada attığımız gole maçı 1-0 kazandık. İlk maçı kazandığımız için çok mutluyuz. Güzel başlamak önemli ama bu galibiyetle birlikte çalışmamız gereken bir sürü ayrıntı bize kaldı. Bunları gidermek açısından eksiklerimizi gördük. 
Oyuncularımı kutluyorum, buraya kadar gelen taraftarlarımızı da teşekkür ediyorum.” dedi
(Haber Merkezi)