......

PİYASALAR

altın fiyatları

Online Ziyaretçi

Günlük: 83
Haftalık: 849
Aylık: 4975
Toplam: 261451

İyilikler illere yayılıyor

Yazar : | Tarih : 3 yıl, 7 ay önce / | Görüntüleme : 1466
 İyilikler illere yayılıyor Bir Tebessüm Bin Mutluluk Ekibi Başkanı Ömer Faruk Kural, hafta sonları yaptıkları hastane ziyaretlerinin illere yayılmaya başladığını belirtti.

            Yakın bir zamanda İstanbul'da bir ekiplerinin kurulduğunu belirten Kural, “İstanbul Eyüp Devlet Hastanesindeki çocuklarda buradaki hastalar gibi tebessümler edip mutlu oluyorlar” dedi.

            İstanbul'da hastane ziyaretlerinin sorumluluğunu üstlenen Sibel Toros Demirtuna ve ekibine teşekkür eden Kural, şu açıklamalarda bulundu: “Biz Bir Tebessüm Bin Mutluluk ekibi olarak her hafta Cuma ve Cumartesi günü hastane ziyaretlerimizi can-ı gönülden iştiyakla devam ettiriyoruz. Hastalar bizi görünce çok mutlu oluyorlar bizler ise onlarla birlikte daha da mutlu oluyoruz. Zira hasta çocuklarımız hastanedeyken sıkıldıklarını en iyi biz anlıyoruz her gün ziyaretlerine gidemesek de en azından haftada bir kere gitmeye çalışıyoruz.

            Cuma günleri Antakya Devlet Hastanesindeki çocukları Cumartesi günü ise MKÜ araştırma hastanesindeki çocukları sevindiriyoruz. Yakın zamanda İstanbul'da yeni bir ekibimiz oldu artık İstanbul Eyüp Devlet Hastanesindeki çocuklarda buradaki hastalar gibi tebessümler edip mutlu oluyorlar. İstanbul'da ki ekibimiz Sibel Toros Demirtuna temsilciliğinde 9 kişilik bir grupla ilk defa 12 Ağustos 2015 tarihinde Eyüp Devlet Hastanesine çocukları sevindirme adına ziyaret gerçekleşti. Ve artık düzenli haftalık periyotlarda Eyüp Devlet Hastanesine ziyaretler gerçekleşecektir inşallah.

            İstanbul'da hastane ziyaretlerinin sorumluluğunu üstlenen Sibel Toros Demirtuna ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Halkımız hastane ziyaretlerimizin fotoğraflarını www.bitebimuv.com adresinden görebilirler. İyiliklerimizin her daim yayılması dileklerimizle” dedi.

(Haber Merkezi)